14. un 15. aprīlī – Māras Gaņģes izrāde “Bezskaņas ierakstu studija”

14. un 15. aprīlī plkst. 19.00 Ģertrūdes ielas teātrī tiks spēlēts Māras Gaņģes jauniestudējums “Bezskaņas ierakstu studiju”. Biļetes: https://biletes.git.lv/lv/events/view/390.

Mēs dzīvojam pasaulē, kurā arvien vieglāk ir nesarunāties. Bet, iespējams, pat sarunājoties mēs neatrodam kopīgu valodu. Vai dažādi cilvēki var saprasties? Mēs varam pielāgoties ārēji, bet vai mēs varam pielāgot savu domāšanu? Ciktāl piekāpjoties, mēs saglabājam paši sevi? Ja nu saruna, kas izveidojas, ir tikai skaņa bez satura, skaņa, kas katram nozīmē kaut ko citu…

Uz skatuves netiek neizmantota runātā valoda. Veidojot izrādi, radošā komanda pēta, vai komunikācija ir iespējama starp jaunu un vecu cilvēku. Kā mēs sarunājamies 72 vai 21 gada vecumā, ja pa vidu ir pus gadsimts. Un vai vispār iespējama saruna starp cilvēkiem ar atšķirīgām pieredzēm un atšķirīgiem uzskatiem. Bezskaņas ierakstu studijā tiek radīta autonoma neverbāla realitāte, kurā saruna nav tikai līdzeklis, bet arī mērķis.  

Režija, telpa: Māra Gaņģe
Piedalās: Līga Liepiņa un Marija Luīze Meļķe
Dramaturģijas konsultante: Anna Zvaigzne
Gaismu mākslinieks: Edgars Karlsons
Kustību konsultante: Agnese Bordjukova
Producenti: Laine Pole un apvienība Mikroskopio
Ilgums: 60 min
Biļešu cenas: 9 EUR/ 5 EUR

Atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds, Rīgas Dome, Ģetrūdes ielas teātris, Latvijas Dejas informacijas centrs, Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” un “Sansusī” rezidenču programma.