7. decembrī – apvienības “Endless Roar” koncerts

“Endless Roar” debijas skaņuplates “Rush Hush” atvēršanas koncerts. Ieeja no plkst. 19.00. Koncerta sākums plkst. 19.30. Biļešu cena 5 EUR. 

“Endless Roar” ir starptautisks mūzikas projekts, kurā apvienojušies kontrabasists Staņislavs Judins, lietuviešu saksofonists Arvīds Kazlausks (Arvydas Kazlauskas) un amerikāņu multi-mākslinieks Džakins Pusons (Jachin Pousson).

“Endless Roar” savu darbību sāka 2014. gadā, savā mūzikā iekļaujot ambientās, drone, post-rock un frīdžeza estētiku, kā arī koncertos uz vietas veidojot vizuālu video priekšnesumu. Apvienību sākotnēji veidoja Latvijā dzīvojošie Arvīds Kazlausks un Džakins Pusons, bet vēlāk viņiem pievienojās arī Staņislavs Judins.

Albums “Rush Hush” ierakstīts 2018. gadā Rīgā, mūziķi ierakstā izmanto analogos instrumentus – kontrabasu, baritona un soprāna saksofonus, kas papildināti ar “Looper” efektu pedāļiem un bungas. Pilnībā analogi veikts arī pats ieraksts uz lentas skaņu režisora Vara Kurmiņa vadībā. Albumu “Rush Hush” paši mūziķi raksturo kā toņu poēmu, kurā apspēlē bipolaritātes tēmu, – vienā plates pusē reflektējot pilsētas ikdienai raksturīgo intensitāti un mežonīgumu, bet otrajā meditējot par laukiem un dabai piemītošo plašumu un tajās sastopamajām tekstūrām.