BIĻETES

 

BIĻEŠU IEGĀDE
Biļetes uz izrādēm var iegādāties: internetā https://biletes.git.lv vai Ģertrūdes ielas teātrī (Ģertrūdes iela 101a, iekšpagalma māja, 2. stāvs). ĢIT kase strādā izrāžu dienās stundu pirms izrādes sākuma!


ATLAIDES
Ģertrūdes ielas teātris piedāvā atlaides skolēniem, pilna laika studentiem, pensionāriem, ISIC un ITIC karšu īpašniekiem, personām ar invaliditāti. Tāpat biļetes ar atlaidi iespējams iegādāties: BA “Turība” absolventu karšu īpašniekiem, Horeogrāfu asociācijas biedriem, Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Rīgas Centrālās bibliotēkas darbiniekiem, uzrādot darbinieku apliecības.


BIĻEŠU REZERVĀCIJA
Tālrunis: +371 22020616
E-pasts: kase@git.lv


DĀVANU KARTES
ĢIT dāvanu kartes var iegādāties teātra kasē un internetā https://biletes.git.lv. Dāvanu karte paredzēta ĢIT biļešu iegādei. Ar dāvanu karti var norēķināties gan ĢIT kasē, gan internetā. Internetā ar dāvanu karti var norēķināties tikai par biļetēm, transakcijas maksa jāsedz, izmantojot citu apmaksas veidu. Norādīto summu var izmantot vairākās reizēs gan internetā, gan ĢIT kasē. Ja kopējā biļešu summa ir lielāka, jāveic piemaksa. Nozaudēšanas un nozagšanas gadījumā dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts.


N.B!
Iegādātās biļetes nemainām un atpakaļ nepieņemam, ja vien pasākuma norises laiks un/vai vieta nav mainīts/atcelts.
Biļetes mazajiem skatītājiem uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, jāiegādājas no 7 gadu vecuma, uz bērnu izrādēm – no 2 gadu vecuma.
Atlaides spēkā, uzrādot derīgu apliecību.
Pēc norises sākuma skatītāji zālē netiek ielaisti!