Ģertrūdes ielas teātris Starptautisko teātra dienu atzīmē ar “Ādas” 80. izrādi

Ingas Gailes luga “Āda” savu pirmiestudējumu piedzīvoja 2011. gada 6. novembrī. Pēc neliela pārtraukuma šosezon Ivara Krasta un Antas Aizupes izspēlētais stāsts par Ādamu un Ievu mūsdienu Rīgā atgriezies Ģertrūdes ielas teātra programmā un 27. martā – Starptautiskajā teātra dienā – svin savu 80. izrādi!

Par godu šiem dubultsvēkiem ielūdzam skatītājus uz ĀDAs un teātra svinēšanu: tikšanās ar lugas autori Ingu Gaili, glāze dzēriena un citi pārsteigumi no mums – Ģertrūdes ielas teātra.

Biļetes uz ĀDAS jubilejas izrādi var iegādāties – https://biletes.git.lv/lvevents/view/204. Svinības sāksies plkst. 18.00, izrāde – plkst. 19.00.

“Ingas Gailes lugai/tekstam ir burvīga struktūra – nevis ainas, bet dziesmas (..) Pilsēta, nevis pasaule. “Āda” visā tās bioloģiskajā krāšņumā – ar slāņiem, funkcijām, smaržu, nobrāzumiem – , nevis dzīve, domas vai jūtas. (..) Teksts, par spīti dzejiskumam, ir ass, griezīgs. Arī intelektuāli piesātināts. (..) A. Jarovojs “Ādu” nopulējis līdz perfekcijai. Pievienojiet mazliet dzejas brīnuma, kas ieskanas iestudējumā, un saprotams – izrāde kā tāds smalks pulkstentiņš tikšķ sirds ritmā,” Zane Radzobe, Kultūras Diena un Izklaide.

Zīmējums: Līga Koklače