ĢIT un KatlZ tiešsaistes lugas lasījums Baltkrievijas iedzīvotāju atbalstam

Ģertrūdes ielas teātris un biedrība KatlZ facebook lapās 30. augustā varēja sekot īpašam notikumam “Support Belarus: lasījums”, kas bija veltīts Baltkrievijas iedzīvotāju atbalstam. Vairāk nekā 50 dalībnieki – aktieri no JRT, Dailes teātra, Liepājas teātra, M. Čehova Rīgas Krievu teātra, Daugavpils teātra, Latvijas Leļļu teātra, KVADRIFRONS, u.c., brīvmākslinieki, žurnālisti, publiskas personas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Krievijas, Bulgārijas un Baltkrievijas lasīja britu autora Marka Rāvenhila lugu “Shoot / Get Treasure / Repeat”. Lasījumu ieraksts pieejams šeit.

Ziedojumu vietas, kur varam sniegt savu artavu Baltkrievijas iedzīvotāju atbalstam:
✔ cilvēkiem, kuri represiju dēļ zaudējuši darbu: https://www.facebook.com/donate/759400044849707/;
✔ cilvēkiem, kuri cietuši protesta demonstrāciju laikā: https://www.facebook.com/donate/1123543824684874/;
✔ atbalsts Baltkrievijas teātru darbiniekiem: https://www.paypal.com/donate/?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HHC58T2BJS7NG&fbclid=IwAR0bxlv9E8z-tX0LwVUeqaCqgd-vLf5-wsF4C2S1rKf2VHbUN6BxGIib9uk

Pēdējo nedēļu laikā cilvēki visā pasaulē seko notikumiem Baltkrievijā. Vairākās valstīs notikuši dažāda veida pasākumi, lai izrādītu solidaritāti un atbalstu Baltkrievijas iedzīvotājiem, kuriem nepieciešams ne tikai informatīvs un emocionāls, bet arī finansiāls atbalsts – lai atrastu pazudušos cilvēkus, samaksātu soda naudu un segtu rehabilitācijas izdevumus pēc arestiem, palīdzētu izdzīvot tiem, kuri palikuši bez darba.