SVĒTCEĻNIEKS

Autori: Houka Bros
Režisors:
 Kārlis Krūmiņš
Spēlē:Juris Jonelis vai Kaspars Aniņš, Artis Drozdovs, Kārlis Krūmiņš, Valters Sīlis

Producents: GIT

06/04/2010–15/10/2012

Ģertrūdes ielas teātris

Svētceļnieks ir stāsts par kāda pareizticīgā ērkšķaino ceļu uz patiesību. Atrast savas dzīves mērķi un aicinājumu ir svarīgs, taču nebūt ne vienkāršs uzdevums. Tas prasa drošu sirdi, stipru garu un uzdrīkstēšanos. Varbūt kopīga Svētceļnieka dzīvesstāsta uzklausīšana palīdzēs arī mums rast spēku sevī, lai dotos pretī nezināmajam? Kārlis Krūmiņš, Valters Sīlis, Kaspars Aniņš un Artis Drozdovs aicina skatītājus uzdrošināties un doties līdzi viņiem ceļā, lai iepazītu pašiem sevi.

”Tas var izklausīties ērmoti, bet patiesība vien ir, ka viss viļņojas kā okeāns un ir savstarpēji saistīts; pieskaries kaut kam, un tas atbalsosies pasaules otrā malā. Pieņemsim, ka ir ērmoti lūgt putniem piedošanu, bet arī putniem būtu labāk, tāpat bērniem un visiem dzīvniekiem tavā tuvumā, ja tu pats būtu kaut mazdrusciņ labāks kā tagad. Viss ir kā okeāns, es jums saku”. K. Smedss

Kārlis Krūmiņš 2008. gadā absolvējis LKA Dramatiskā teātra režijas mākslas nodaļu, kā diplomdarbu Valmieras Drāmas teātrī iestudējot Harolda Pintera darbu Mājās pārnākušie.  Kā aktieris K. Krūmiņš piedalījies vairāk nekā desmit skatuves projektos un ticis  izvirzīts nominācijai„Gada spilgtākā debija” Latvijas teātra balvai Spēlmaņunakts 2008./2009. gada sezonā par Noliņa lomu Māras Ķimeles režisētajā izrādē Indrāni, Valmieras Drāmas teātrī.
2011.gada rudenī skatītāji iepazina K.Krūmiņu kā vienu no leģionāriem V.Sīļa režisētajā izrādē «Leģionāri«.
Kā režisors vai režisora asistents K. Krūmiņš veidojis izrādes gan Valmieras Drāmas teātrī, gan Liepājas teātrī, gan Jaunajā Rīgas teātrī un Latvijas Radio teātrī.