Uz izrādi “HEDA” 25. un 26. septembrī visas biļetes – 7 EUR

Laikā, kad Ibsens uzraksta “Hedu Gableri”, no sievietes sagaida teicamas sievas, mātes un mājsaimnieces tēlu. Heda šādā ampluā iekļauties nespēj. Cīnoties starp sabiedrības uzspiestajām normām un pašas alkām pēc brīvības, Heda kļūst ne tikai par drosmīgas emancipācijas, bet arī apsēstības un manipulācijas simbolu. Kas plosa Hedu?

Radošā komanda: Iveta Pole, Inga Alsiņa-Lasmane, Andris Bulis, Gatis Gāga, Edgars Samītis un Liena Šmukste

Biļetes uz izrādi var iegādāties: https://biletes.git.lv/lv/events/view/262 

—————————————————————-

“Ivetas Poles Heda – slaika, stiegraina tumšmate – plašajā Tesmaņu nama viesistabā mētājas kā sprostā ieslēgta pantera – te sastingst, gluži kā gatavojoties lēcienam, te ļaujas spontānai dusmu lēkmei. Aktrises seja ar izteiktajiem vaigu kauliem un ieslīpajām acīm gluži kā maska šķiet glabājam kādu noslēpumu.” (Valda Čakare, Kroders.lv, 15.05.2018.)

“Domājot par Hedu, vienmēr neatbildams ir palicis jautājums, kas īsti darbina viņas milzīgo augstprātību pret pārējiem cilvēkiem? Ko viņa vēl bez visa apsmīnēšanas prot pati? Kādi ir Hedas talanti? Ko viņa galu galā liek pretī it kā jaunās ģimenes “mietpilsoniskumam” un ikdienišķajam “seklumam”?”(Undīne Adamaite, KDi, 01.04.2018.)

 

Foto: Linda Klētniece