PASAKA PAR GARDEGUNI

GIT_Pasaka par GArdeguni_foto Anna Vilnite IMG_2270

Aicinām piedzīvot skarbu un nedaudz baisu stāstu ar laimīgām beigām – Pasaku par Gardeguni. Teicējas lomā aktrise Maija Doveika, kuras stāstu papildinās Olivera Tarvida uzburtās skaņu ainavas.
Gaidīti visi, kam patīk klausīties, stāstīt un lasīt pasakas – bērni, mammas, tēti, omes, opji, krustvecāki, tantes, onkuļi un citi labi cilvēki.

Pēc izrādes mazie skatītāji ir aicināti pavadīt stundu radošā nodarbībā kopā ar mākslinieci Laimdotu Steķi. Nodarbībā izrādē pieredzētais tiks pārvērsts zīmējumos, kolāžās, un vienkāršās papīra rotaļlietās, kā paraugu un izejmateriālu izmantojot mākslinieces īpaši izrādei gleznoto tēlu galeriju, kas apskatāma arī izstādes formātā.

Laimdota Steķe (1988) ir Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļas maģistrantūras pirmā kursa studente. Viens no mākslinieces spēju un talanta apliecinājumiem ir konkursā SEB stipendija glezniecībā saņemtā skatītāju simpātiju balva par darbu“Vieta un laiks” (2011) un galvenā balva par darbiem “Vieta I” un “Vieta II”(2012). Paralēli mācībām un dalībai izstādēs, Laimdota Steķe sadarbībā ar režisoru Andreju Jarovoju ir veidojusi vizuālo tēlu izrādēm “Pasaka par Gardeguni” un “Četras naktis” Ģertrūdes ielas teātrī.

Luiza (10g.) pēc izrādes noskatīšānās: ” Superīgākā izrāde, mazliet bailīga (tas kā kuram) ‘’Pasaka par Gardeguni’’. Tikai viena aktrise Maija Doveika. Nu ne jau viņa visus tēlo, bet gan tikai stāsta,cepot kūku!:) [...] Izrāde – super! Dodu 10 balles!!!!!!!:) :) ) :D .” Pilns teksts.

Autors: Vilhelms Haufs
Režisors: Andrejs Jarovojs
Stāsta: Maija Doveika
Skaņa: Arvīds Augšups
Skaņu režisors: Olivers Tarvids
Tērpu māksliniece: Ieva Veita
Plakāta autore: Laimdota Steķe
Pirmizrāde: 2012.gada 14.janvārī

Biļetes: www.bezrindas.lv un galerijā ISTABA K.Barona 31a
Rezervācijas: kase @ git.lv

Atstāj atbildi
Viens komentārs - “PASAKA PAR GARDEGUNI”
  1. Superīgākā izrāde, mazliet bailīga (tas kā kuram) ‘’Pasaka par Gardeguni’’. Tikai viena aktrise Maija Doveika. Nu ne jau viņa visus tēlo, bet gan tikai stāsta,cepot kūku!:)
    Izrāde – super! Dodu 10 balles!!!!!!!:) :) ) :D

Komentēt