Sezonu atklājam ar viesizrādi Liepājas mākslas forumā

Sestdien, 5. augustā, Liepājas māksla foruma ietvaros Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” tiks spēlēta Andreja Jarovoja izrāde “Rondo”. Šī būs pirmā Ģertrūdes ielas teātra izrāde šosezon, bet biļešu tirdzniecības sistēmā https://biletes.git.lv/ jau pieejamas biļetes arī uz izrādēm “Melnā sperma” augustā un “Neiekostais elkonis” septembrī.

Liepājas mākslas forums norisināsies no 3. līdz 6. augustam, piedāvājotizstādes, koncertus, performances, digitālas instalācijas, teātra un dejas performances, vieslekcijas un mākslu pilsētvidē. Forums plānots kā vieta radoša procesa izpētei, diskusijai un domu apmaiņai.

2015./2016. gada sezonā izrāde “Rondo” nominēta kā Gada mazās formas izrāde “Spēlmaņu nakts” balvai. Režija un telpa – Andrejs Jarovojs. Spēlē – Jana Čivžele un Mārtiņš Upenieks. Desmit pāri un desmit ainas – divi aktieri izspēlē stāstu par vēlmēm, seksu un ilgām pēc īstas mīlestības. “Rondo” ir vieta, kur dzīvnieciskie instinkti un seksualitāte saduras ar kultūru un sabiedrības normām, un starp šiem diviem poliem dzimst erotika.

 

Biļetes uz Ģertrūdes ielas teātra izrādēm var iegādāties: biļešu tirdzniecības sistēmā https://biletes.git.lv , Galerijā ISTABA, K. Barona ielā 31a, Ģertrūdes ielas teātrī, Ģertrūdes ielā 101 A, iekšpagalma mājā 2. stāvā.

Teātra kase ir atvērta izrāžu dienās stundu pirms izrādes sākuma. Biļešu rezervācija: kase@git.lv
Sekojiet aktuālajai informācijai: