Pircēja atbildība

  1. Izsakot piekrišanu, Pircējs apņemas ievērot zemāk minētos biļešu pirkšanas un lietošanas noteikumus.
  2. Biļešu pirkšanu Pircējs var veikt pēc reģistrēšanās vai autorizēšanās sistēmā, ievadot lietotājvārdu/ e-pastu un paroli un izvēloties pasākumu un biļešu skaitu.
  3. Pircējs pats ir atbildīgs par sniegto ziņu patiesumu.
  4. Pircējs izvēlas biļetes veidu: pamatcena, skolēnu/ studentu (atlaide tiek piemērota skolēniem, pilna laika studentiem un ISIC kartes īpašniekiem), pensionāru (atlaide tiek piemērota arī invalīdiem) vai skolotāju ITIC. Ar atlaidi iegādātās biļetes ir derīgas tikai kopā ar apliecību, kas Pircējam jāuzrāda pirms izrādes. Ja Pircējs pasākuma norises vietā biļešu kontrolierim nevar uzrādīt derīgu apliecību kopā ar biļeti, kas iegādāta ar atlaidi, Pircējam ĢIT kasē tiek nodrošināta iespēja piemaksāt starpību starp biļetes pilno cenu un cenu, par kādu iegādāta biļete ar atlaidi, tādējādi nodrošinot Pircējam iespēju apmeklēt izvēlēto pasākumu.
  5. Pircēja iepirkuma grozā ievietoto biļešu apmaksai tiek dotas 10 (desmit) minūtes no brīža, kad iepirkumu grozam pievienota pirmā biļete. Pirkuma apmaksu var veikt, izmantojot norēķinu karti (VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard) vai Swedbank BankLink, SEB E-Link. Citai personai izsniegtas maksājumu kartes un/vai maksājumu kartes datu izmantošana, tajā skaitā preču un pakalpojumu iegādei, ir pretlikumīga.
  6. Biļetes biļešu tirdzniecības sistēmā www.git.lv  var iegādāties Pircēji, kuri izmanto EEZ (Eiropas Ekonomiskās zonas) valstīs, t. sk. Baltijas valstīs, Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā un Kazahstānā izdotu norēķinu karti.
  7. Ja 10 (desmit) minūšu laikā Pircējs nav veicis apmaksu, tad izvēlēto biļešu pirkšana netiek apstiprināta un visas iepirkumu grozam pievienotās biļetes tiek atgrieztas tirdzniecībā (Pircējam attiecīgi jāveic pirkšanas process atkārtoti).
  8. Pircējam ir iespēja dzēst atsevišķas biļetes no iepirkumu groza.