Iegāde un rezervācija


Biļetes uz izrādēm var iegādāties: internetā vai Ģertrūdes ielas teātrī (Ģertrūdes iela 101a, iekšpagalma māja, 2. stāvs). ĢIT kase strādā izrāžu dienās stundu pirms izrādes sākuma. 

PROBLĒMU GADĪJUMĀ, ja stundas laikā neesat saņēmuši savu biļeti (nav pieejama sadaļā "Mani pirkumi" un nav saņemta e-pastā PDF formātā), aicinām sazināties ar mūsu biļešu tirgotāju, zvanot uz tālruni
+371 25440073

  biletes@git.lv. 

BIĻETES VAR REZERVĒT rakstot epastu uz git@git.lv.    

Dāvanu kartes

ĢIT dāvanu kartes var iegādāties teātra kasē un internetā. Dāvanu karte paredzēta ĢIT biļešu iegādei. Ar dāvanu karti var norēķināties gan ĢIT kasē, gan internetā. Internetā ar dāvanu karti var norēķināties tikai par biļetēm, transakcijas maksa jāsedz, izmantojot citu apmaksas veidu. Norādīto summu var izmantot vairākās reizēs gan internetā, gan ĢIT kasē. Ja kopējā biļešu summa ir lielāka, jāveic piemaksa. Nozaudēšanas un nozagšanas gadījumā dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts. 

Dāvanu karte

Atlaides

Ģertrūdes ielas teātris piedāvā atlaides:
- skolēniem, pilna laika studentiem,
- pensionāriem,
- ISIC un ITIC karšu īpašniekiem,
- personām ar invaliditāti.

Tāpat biļetes ar atlaidi iespējams iegādāties:
- Apliecības "Goda ģimene" (3+ Ģimenes karte) īpašniekiem, kā arī Lietuvas Republikas Ģimenes kartes un Igaunijas Republikas Ģimenes kartes īpašniekiem,
- BA “Turība” absolventu karšu īpašniekiem,
- Horeogrāfu asociācijas biedriem,
- Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Rīgas Centrālās bibliotēkas darbiniekiem, uzrādot darbinieku apliecības.

Pieejamība

Personām ar invaliditāti Ģertrūdes ielas teātris piedāvā biļeti ar atlaidi, bet viņu pavadoņiem – bezmaksas ielūgumu, to iepriekš rezervējot git@git.lv.
Piekļuves apraksts: ierodoties jāšķērso pagalms ar ļoti nelīdzenu segumu. Personām ar kustību traucējumiem iesakām ierasties ar auto līdz teātra ieejai, braucot cauri vārtiem. Pie ieejas ir stāva uzbrauktuve, kuras pārvarēšanai nepieciešama palīdzība, ēkas ieejas durvis ir smagas. WC nav iespējams iekļūt ar riteņkrēslu. Durvju ailēs jāpārvar sliekšņi.
Jautājumu un neskaidrību gadījumā pirms izrādes apmeklējuma aicinām sazināties ar teātra administrāciju: git@git.lv; 22 020 616.

NB!

Iegādātās biļetes nemainām un atpakaļ nepieņemam, ja vien pasākuma norise nav atcelta vai vieta un/vai laiks nav mainīti.
Biļetes mazajiem skatītājiem uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, jāiegādājas no 7 gadu vecuma, uz bērnu izrādēm – no 3 gadu vecuma.
Atlaides spēkā, uzrādot derīgu apliecību.
Pēc norises sākuma skatītāji zālē netiek ielaisti!

Atbalsti jaunu izrāžu tapšanu!

Šobrīd Ģertrūdes ielas teātris sezonā producē 3–4 jauniestudējumus un nodrošina regulāru ikmēneša programmu ar vairāk nekā 100 pasākumiem. Mūsu sadarbība ar māksliniekiem sakņojas pārliecībā par jaunrades kvalitāti un robežu šķērsošanu – mēs atbalstām un iedrošinām jaunus impulsus un idejas, lai palīdzētu māksliniekiem viņu izaugsmē. Jaunrade, kam prioritāte ir mākslinieciskā kvalitāte, nav iespējama bez finansiāla atbalsta, ko mums sniedz gan valsts, gan citi ieinteresētie institucionālie partneri un privātie ziedotāji. Arī tu vari atbalstīt mākslinieku radošo darbu, ziedojot savu artavu jaunu izrāžu veidošanai!