EDAVĀRDI: VĒL BĒDĪGĀKS KONCERTS

EDAVĀRDI: VĒL BĒDĪGĀKS KONCERTS

Ieeja: 19:00
Koncerta sākums: 20:00

Norises vieta:

Ģertrūdes iela 101A

Tuvākā izrāde

sestdiena
09/12/2023
20:00

Pirkt biļeti
Dāvanu karte

Norises vieta

Tuvākā izrāde
sestdiena
09/12/2023
20:00

Apraksts

Slēpt aprakstu

Saistībā ar to, ka 8. decembrī paredzētais “Bēdīgo dziesmu koncerts” ir izpārdots, tiek izziņots papildkoncerts “Vēl bēdīgāks koncerts”, kas norisināsies 9. decembrī, Ģertrūdes ielas teātrī. Atbilstoši nosaukumam, pasākumā tiks izpildīti tikai un vienīgi skaņdarbi no skumjā un melanholiskā spektra. Koncerta setlisti sastādīs singli un dziesmas, kas tapušas pēdējo 13 gadu laikā no tādiem albumiem kā “Izlaušanās”, “Es Esmu Šeit”, “Ekosistēmas” un citiem.

“Man ir liels prieks, ka klausītāji ir piekrituši iesaistīties šajā skumjajā afērā un ir gatavi gremdēties melanholijā kopā ar mani. Par to, protams, nāksies sevi piespiest nedomāt koncerta laikā, citādāk es visu laiku smaidīšu un nevarēšu iedot publikai to, pēc kā viņi atnāca — bēdas, asaras un depresiju. Ceru, ka šajos koncertos katrs spēs sajust un izdzīvot savas bēdas, kā arī atrast akmeni, zem kura tās nolikt uz visiem laikiem “ par pasākumiem izsakās Edavārdi.

Edavārdi ir reperis no Rīgas, kurš ir aktīvs Latvijas scēnā jau vairāk kā 10 gadus. Izdevis kopumā astoņus albumus un EP, kā arī piedalījies sadarbības projektos ar “Very Cool People”, “Riekstu Armiju”, “Nova Koma” un “Visas Taisnības”. Ieguvis atzinību gan vietējā hip-hopa scēnā, gan ārpus tās ar tādām dziesmām kā “Kačā Karmu”, “Galvaskauss”, “Viss Ir Sarežģīti” un “Teikuma Beigās”. Pēdējo 10 gadu laikā uzstājies lielākajos Latvijas festivālos, kā arī neskaitāmos pasākumos Rīgā un citviet Latvijā. Edavārdi darbojās apvienībās KRATA, PKI un “Riekstu Armija”, ka arī ir supergrupas “Singapūras Satīns” dalībnieks.