Tētis

Tētis

pēc Kārļa Vērdiņa dzejas motīviem (5+)


Režija: Jānis Znotiņš
Dramaturģiskās koncepcijas autore: Ance Muižniece
Māksliniece: Berta Vilipsone
Spēlē: Oskars Florencs – Vīksne
Producents: ISTABAS teātris

Ilgums: 50 minūtes
Vecuma grupa: 5+

Izrādes publicitātē izmantota Reiņa Pētersona ilustrācija no “Liels un mazs” izdevniecībā izdotās grāmatas “Tētis” (Kārlis Vērdiņš).

Norises vieta:

Ģertrūdes iela 101a

Tuvākā izrāde

svētdiena
28/01/2024
11:00

Dāvanu karte

Norises vieta

Tuvākā izrāde
svētdiena
28/01/2024
11:00

Apraksts

Slēpt aprakstu

Sabiedrībā arvien vairāk pievērš uzmanību tēvu lomai bērnu dzīvēs. Mamma un tētis tiek uztverti kā līdzvērtīgi, vienlīdz atbildīgi vecāki, kas savos bērnos iegulda laiku un enerģiju. Tēva loma ģimenē spilgti atainojas arī mūsdienu bērnu literatūrā  viens no redzamākajiem piemēriem ir izdevniecībā “Liels un Mazs” 2016. gadā izdotā Kārļa Vērdiņa dzejoļu grāmata “Tētis”, kurā lielākā daļa dzejoļu veltīti tēva un bērna attiecībām.

Režisors Jānis Znotiņš kopā ar Istabas teātra radošo komandu, izmantojot Vērdiņa dzeju, uzvedis izrādi, kurā stāsta par dažādiem tētiem no bērnu skatupunkta. Izrādē “Tētis” jautrā un aizraujošā veidā runā ar savu skatītāju par nopietnām lietām, rosinot uz pārdomām un sarunu starp vecākiem un bērniem. Izrādē tiek parādīts, ka tētis var būt aizņemts, dusmīgs, noguris, priecīgs, atpūties, aizrautīgs, bet, lai arī kāds viņš būtu, bērnam viņš ir pats labākais un mīļākais.

Izrādes biļetes pieejamas vietnē www.mobilly.lv