Kur tu esi kad es guļu | izrādes ieraksts

Kur tu esi kad es guļu | izrādes ieraksts

Ieraksts ar titriem latviešu, krievu un angļu valodā

Horeogrāfija, izpildījums:
 Agate Bankava
Dramaturģija, gaismas: Andrejs Jarovojs
Mūzika: Kristaps Pētersons
Producents: Ģertrūdes ielas teātris
Ilgums: 0:50
Pirmizrāde: 29/11/2019

Operators-inscenētājs: Dāvids Smiltiņš
Skaņas ieraksts: Normunds Balodis
Skaņas apstrāde: Olivers Tarvids
Montāža: Krista Gabriela Roba

Izrāde pieejama ĢIT mājaslapā, spiežot uz pogas "Apskatīt tiešsaistē". Kā biļetes numurs jāievada kods, kas norādīts uz biļetes. Pēc biļetes iegādes kodu var aktivizēt jebkurā laikā, biļete derīga 24 h no koda aktivizēšanas brīža. Lai skatītos izrādi, nepieciešams interneta pieslēgums.

Izrāde un ieraksts tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas "KultūrElpa" finansiālu atbalstu.

Norises vieta:

ĢIT - WEB
Dāvanu karte

Norises vieta

Tuvākā izrāde

Apraksts

Slēpt aprakstu

“Es dejoju no trīs gadu vecuma – vispirms tautas dejas, tad balets, visbeidzot laikmetīgā deja. Šajā laikā esmu dzirdējusi daudz padomu, kā sasniegt labākus rezultātus. Esmu lauzusi pēdas izliekumu, stiepusi izvērsumu, tinusies pārtikas plēvēs, meditējusi sveces liesmas priekšā, izdomājusi sev otro vārdu, teikusi visam “jā” un teikusi visam “nē”. Dejošana atstājusi kā fiziskus, tā emocionālus nospiedumus. Ko par to domā mans ķermenis?
“Kur tu esi kad es guļu” ir personiska, vietām ironiska saruna ar ķermeni – par to, kā es dzīvoju savā ķermenī un ķermenis dzīvo manī, un vai man vispār izdodas ieklausīties savā ķermenī. Solo izrāde ir mēģinājums ļaut ķermenim runāt un ticēt sev no jauna. Izrāde-pašportrets – par to, ko vairs nav iespējams atgūt, un jauno, kas izveidojies aizgājušā vietā.”

"Dejas balvas" nominācijas: Laikmetīgās dejas iestudējums; Laikmetīgās dejas horeogrāfe  – Agate Bankava; Laikmetīgās dejas dejotāja – Agate Bankava.